Týchto 7 Insta stories hackov použiješ ešte dnes

Týchto 7 Insta stories hackov použiješ ešte dnes
14. júna 2019 Lukas Bachleda

Číslo 4 si jednoznačne zamiluješ.

Ak si priemerný človek, na Instagrame tráviš tak hodinu až dve denne. Ak si okrem stalkovania životov tvojich kamarátov, Kardashianiek a scrollovania memečiek sem-tam spravíš aj nejakú storku, týchto 7 hackov ťa posunie na nový level. Možno aj do celkom inej hry.

 

UPOZORNENIE: podľa zistení ugandských vedcov budeš mať nutkanie všetky featurky hneď vyskúšať, ale bez dočítania celého blogu sa ti z klávesnice odinštaluje písmeno P, takže budeš ísať ako rimitív. Nestojí to za to.

 

Vlastná farba kreslenia alebo textu

Nás otravujú pravidlá a myslíme, že v tomto sme za jedno. Preto ťa určite nudia tie isté farby, ktoré Insta ponúka. Skvelá správa! Jednoduchým hackom si z nich môžeš vytiahnuť svoju vlastnú farbu. Stačí podržať prst na palete a otvorí sa ti celá dúha.

 

Dúhový text

Keď si už vieš teda vybrať všetky farby z dúhy, môžeš ju vybrať rovno celú. Možno ti už niekedy napadlo, ako to tí ľudia robia, že majú viacfarebný text. Označovať každé písmeno zvlášť je robota tak na pol dňa, takže to určite nikto nerobte.

Stačí jednoducho jedným prstom posúvať označovač textu a druhým dúhu. Bem!

Funguje to dokonca aj s podkladom, aha:

Týmto spôsobom si môžeš spraviť aj prázdny farebný podklad pod fonty Moderna a Neon, ktorým možnosť pridať podklad chýba.

 

Text s tieňom

Možno sa teraz chytáš za hlavu, že aký hack, ale mnohí to fakt nevedia. Funguje to tak, že si spravíš dva rovnaké texty rôznej farby a dáš ich cez seba. Easy AF, ale krásne:

 

Viac fotiek v jednej storke

Toto je ozajstný hack a ak o ňom niekomu povieš, Zuckerberg ti vymaže celý účet. Jedného chalana v New Yorku za to stíhala polícia a on musel ujsť do Poltára, kde dodnes žije bez internetu.

Spravíš to tak, že si odfotíš pozadie, v galérii si skopíruješ fotku a keď sa vrátiš späť, ukáže sa ti možnosť pridať ju ako sticker.

Video sa takto zatiaľ vložiť nedá.

 

Magická guma

Určite vieš, že môžeš plochu vyplniť farbou, right? Stačí si dať kreslenie a podržať prst.

Ale teraz príde ten hack – ako podklad si daj fotku alebo video, zafarbi ho a vezmi gumu. Keď vymažeš časť farby, podklad sa ukáže v novom svetle.

Magic!

 

Zdieľaný príspevok v storke

Buď chceš dať shout-out nejakému cudziemu príspevku, alebo vyflexiť so svojou fotkou tej novej mikiny – a ty stále screenshotuješ? Je to jednoduchšie, ako spraviť si srandu zo železničnej spoločnosti. Stačí ťuknúť na zdieľanie a vybrať si tvoju storku z ponuky.

Ak ide o ten mikinový prípad, môžeš si storku hacknúť dvakrát. Zazoomuj post tak, že bude vyzerať ako bežná fotka a pridaj tam nejaký „tap here“ sticker. Eškeré! Zrazu máš klikateľnú fotku.

 

Farebný prechod

Nakoniec sme si pripravili trošku primitívnejší hack, ale má veľa reálnych použití. Na akúkoľvek fotku si môžeš hodiť farebný prechod, keď jednoducho vezmeš emoji a extrémne ho zväčšíš. Farba na jeho okraji ti jemne zafarbí aj fotku.

 

Hotovo! Teraz si prvotriedny stories hacker. Keď niektorý z týchto tipov použiješ na párty, môžeš nás aj označiť – to ti pridá 1 000 bodov k tvojej insta game ?