Týchto 11 picích zásad pre pokročilých musíš poznať

Týchto 11 picích zásad pre pokročilých musíš poznať
18. septembra 2019 Lukas Bachleda

Ak ich porušuješ, pripravuješ sa o najlepšie zážitky.

Zbaľ si to najnutnejšie

Môže to zahŕňať rôzne predmety každodennej potreby podľa toho, či pártiš na leveli noob alebo galaktický ultrašéf. Či ideš len do mesta alebo skončíš na nejakom byte. Či idete jednopohlavne alebo aj unisex. Najčastejšie to bývajú náhradné ponožky, tenisky (pre drsných), tričko, voňavka, žuvačky a kondómy. V stúpajúcej pravdepodobnosti.

Ochraňuj svoj rozpočet

Vieš, že ak to nespravíš, ráno si budeš nadávať. Tak sa premôž a nastav si limit na karte, vezmi si len toľko hotovosti, koľko chceš minúť, a ráno bude krásne. Také krásne, ako len ráno s opicou môže byť.

Brzdiť treba veľa a často

Aby si ráno nevstával ako z hrobu. Stačí, že budeš vyzerať a páchnuť ako zombie, nemusíš sa tak aj cítiť, vieťeako.

10/9 lekárov ti povie, že ideálne vypi pohár vody na každý shot, ale vieme, že to je nereálne. Takže len do seba dostaň, koľko zvládneš.

Nedávaj flex na chatu

Podľa výskumov NASA na potkanoch a gibonoch, príchodom na chatu sa z tela vytráca 30-50 % tvojho IQ. Dobre, vieš, že budeš mať intímny styk so zemou, uhlíkmi, popolom, kečupom, slaninou či krvou.

Preto maj rozum ešte doma. Prosíme ťa, v mene všetkých značiek, ktoré ceníš, ber si na seba len tie najtmavšie, nezničiteľné alebo už pomaly na vyhodenie veci. Ferrari mindset môže ten jeden víkend počkať.

Oškvarková nátierka

oskvarkova_natierka

Zdroj foto: https://potravinydomov.itesco.sk

Like, seriously.

Keď začneš mať pocit, že ty už si vo vesmíre a ostatní ešte len poletujú pri plafóne, poslúži ti ako žolík. Stačí lyžička-dve tohto zázraku a budeš zase pri zmysloch. Teda, nie viac než obvykle, až taký zázrak to nie je.

Na značke nezáleží, tento príspevok, žiaľ, nie je sponzorovaný. Pokojne si jednu vypýtaj od babky zo špajze alebo whatever.

Najlepšia párty sa neplánuje, ale stane

Správna konštelácia hviezd, výber jedla pred pitím aj drinkov počas večera, osud… Je veľa faktorov, ktoré to ovplyvňujú, ale hlavná je správna partia. Najlepšie párty sa stanú vždy len v kruhu tvojej familie.

Dragger

Samozrejme, každou večierkovou dobrôtkou je súťaž o to, kto fúkne menej. Lebo ten, kto vyhral, si môže vypiť najviac a pije, pokým nedorovná ostatných.

Ale v prípade, že ráno plánuješ ísť autom, môže byť ten strojček za pár eur otázka života a smrti. Maj ho radšej pri sebe.

Tajné kolá

Pozor, nie kolesá. Tajné kolo je klasický trik skúsených Vodkavengerov. Keď niekto z partie odíde, ostatní sú morálne zaviazaní vypiť bez neho a nikdy mu o tom nepovedať. Nebezpečenstvo sa ukrýva v tom, ak budeš na tajné kolá pozývať každého samostatne a sám zhoríš rýchlejšie jak vlaky ZSSK.

A keďže sme dali len deväť zásad, aj to sme museli jednu zdupľovať, tak v zmysle zásady fake it ‘till you make it nakoniec pridáme ešte tri základné picie prikázania:

Neodmietneš

Nevyleješ

Nerozdelíš

 

Na zdravie!