Párty budú vyzerať inak – s novým dizajnom Familia Premium

Párty budú vyzerať inak – s novým dizajnom Familia Premium
15. novembra 2018 Bajan Wordpress

Naša vodka sa pre teba vymódila a s novou fľašou sa dostala aj do Ameriky.

Náš malý rodinný liehovar v Starej Ľubovni, GAS Familia, vždy razil cestu tradičnej, poctivej výroby s pomocou moderných technológií. Do tvrdých nápojov používame len tvrdú pšenicu a čistú podtatranskú vodu.

Familia Premium s podtitulom Najčistejšia vodka spod Tatier, je 7-krát destilovaná a 6-krát filtrovaná. Vďaka tomu má čistú chuť a je ideálna pre tvoju najbližšiu párty. Tomuto prístupu sme prispôsobili aj jej nový dizajn.

flase-stare-nove

 

Nová, štíhla fľaša spája moderné prvky a skvele padne do ruky. A keď padne z ruky, je to obrovská škoda. Vďaka jej novému tvaru a grafike etikety tak budú odteraz všetky párty vyzerať inak. Familia Premium sa touto zmenou chce opäť trochu viac priblížiť k tebe, tvojim kamošom a nastoliť nadčasový dizajn.

Sviežimi úpravami prešla aj typografia v logu.
 
logo-stare-nove

 

Nadčasovosť je vyjadrená viac než 600-ročnou tradíciou výroby alkoholu v Starej Ľubovni.

Na Slovensku dostaneš Familiu Premium okrem klasickej verzie aj v príchutiach limetka a brusnica. V októbri sme však vstúpili na americký trh v unikátnej, pomarančovej edícii. Predáva sa v obchodnom reťazci Albertson.

amerikanskij

Podľa rodinného motta:

„V živote nie je nič dôležitejšie, ako byť obklopený ľuďmi, s ktorými máme priateľské a úprimné vzťahy. Sú to všetci tí, na ktorých sa môžeme spoľahnúť, ktorých si vážime a ktorých prítomnosť nás inšpiruje. Obklopení týmito ľuďmi tvoríme skutočnú Familiu.“

A nezabúdaj, že rodinu si síce nevyberieš, ale Familiu áno.