Followni týchto 11 IG účtov a už nikdy sa neobleč zle

Followni týchto 11 IG účtov a už nikdy sa neobleč zle
18. septembra 2019 Lukas Bachleda

Vieš, že to potrebuješ.

Ropa Trapper

Streetwear ako sa patrí. Na tomto účte nájdeš všetko od black-on-black po neónovú zelenú a tipy do každého počasia.

Follow tu : https://www.instagram.com/ropatrapper/

Men In This Town

Prehľad toho, ako sa obliekajú bežní muži v Sydney. Perfektná inšpirácia na každý deň!

Follow tu : https://www.instagram.com/meninthistown/

Jigeumyeogi

Kto vie, ako sa to číta, prosím, rovno píšte DM. Každopádne, chalanisko má cit pre najnovšie trendy a ak študuješ odbor kuchár-hypebeast, určite ho sleduj.

View this post on Instagram

Wanted to be “winslowHomer”

A post shared by Art (@jigeumyeogi) on

Follow tu : https://www.instagram.com/jigeumyeogi/

jaybeez

Jay je fresh chalan a pritom nekombinuje len drahé značky, ani nejde do extravagancie. Dáva si príjemné outfity, ktoré poskladáš aj z tvojho zadretého šatníka. V popiskoch vždy označí, čo sa práve chystá obliecť.

Follow tu : https://www.instagram.com/jaybeezishangintough/

Fil

Keď náhodou potrebuješ inšpiráciu na beániu, ples alebo bratrancovu svadbu, mrkni sem:

Follow tu : https://www.instagram.com/sharpgrids/

Slimso

Zo Slovákov vyberáme trapového doktora Sliminka, lebo si robí aj vlastné kolekcie a ako bonus ťa zabaví svojím video contentom vždy v piatok… vieš kedy?  #14:00gang

Follow tu : https://www.instagram.com/slimso420/

KLAUDIA POLONCOVÁ

Každodenný wear pre baby na extrémne pekných fotkách. Určite treba sledovať!

Follow tu : https://www.instagram.com/klaudipoloncova/

Ivanka Petrušová

Ivana ponúka followerom street aj smart módu a obohacuje ju o príbehy zo svojho života. Na jej profile nás zaujala farebná paleta, v ktorej sa nájdeš určite aj ty.

View this post on Instagram

#spolupráca I Že čo? Dnes je meteorologicky posledný letný deň? ?? Opäť to zbehlo rýchlosťou ⚡. A od pondelka opäť aktuálna dvojstránka z letákov s titulkom #späťdoškoly. Tento september však bude iný, keďže po prvýkrát v živote sa ma táto téma netýka. ? Zajtra odlietame smer Valencia a vôbec by som sa nehnevala, ak by sa z toho stala septembrová tradícia. ? Školskú atmosféru som si však predsa len jemne navodila, a to kolekciou #HarryPotter, ktorú majú aktuálne v @house_brand. Mám tu nejakých fanúšikov? Či už kníh alebo filmov? ? @bobinkal sa určite hlási! ? Ja určite tiež, keďže som na tom vyrastala a jednotlivé časti boli súčasťou mojich rôznych životných období. ?? A nechcem nič hovoriť, ale očividne sa HP stal súčasťou môjho ja aj doslovne – vidíte toho Voldemorta na mojom ľavom kolene? ?? #sweetladylollipop #backtoschool #ootd #outfit #house_brand #dress #cardigan #sneakers #backpack #hogwarts #gryffindor

A post shared by Ivanka Petrušová (@sweetladylollipop) on

Follow tu : https://www.instagram.com/sweetladylollipop/

VALENTINA

Valentinin štýl je čerstvý ako jej vodičák, preto ti sadne možno najlepšie zo všetkých. Je to fashion vhodná na tie dni, keď chceš ukázať dámu v sebe. Používa menej farieb, ale celé je to veľmi vkusné a len niekedy extravagantné.

View this post on Instagram

All white

A post shared by VALENTINA (@valentina.steinhart) on

Follow tu : https://www.instagram.com/valentina.steinhart/

ZUZ

Pokiaľ máš chuť zachrániť planétu a si fanúšik recyklácie, zero waste a piješ len zo sklenenej sklamky, tak tento profil je presne pre teba. Zuz je aktuálne síce profil dvoch ľudí v jednom, ale pred pár mesiacmi a o pár týždňov je jej obsah pripravený poradiť ti s outfitom.

View this post on Instagram

Tento rok som svoj šatník zobrala útokom. Všetko, čo ma netešilo, všetko, za čím som mala “ale” (pekné, ale nenosím to, pekné, ale malé/veľké/umelé/ružové, pekné, ale nie som to ja …), všetko išlo z domu. Výsledkom je síce o viac ako o polovicu menej vecí a fakt, že nosím dookola to isté, sú to však veci, ktoré mám rada, za ktorými si stojím a ak sa v nich niekedy náhodou necítim super šťastne a spokojne, nie je to ich vinou. Chýba mi niečo? Ani náhodou. Skôr mám pocit, že mám ešte stále veci, za ktorými by mi smutno naozaj nebolo a pôjdu z domu hneď, ako ma to zase chytí. Nikdy by som neverila, že stará pravda – čím menej človek má, tým menej potrebuje, bude platiť na mňa a na oblečenie, avšak platí. ? V rámci #fashionrevolution som si mala vybrať svoj najobľúbenejší kúsok a po prvýkrát v živote hovorím, že ho nemám. (Skoro) všetko, čo mám, je najnajnaj. ? @fash_revczechrepublic

A post shared by ZUZ (@zuzstories) on

Follow tu : https://www.instagram.com/zuzstories/

Alex Wortex

A keď už fakt nebudeš mať čo na seba, tak si skús dať hocičo od závesu po kuchynské náradie, alebo aj nič. Aspoň tak to robí Alex, dnešný bonusový profil

View this post on Instagram

Kde bolo tam bolo, alebo o tom ako sa pán ZLO a pani NEGATIVITA dostávajú k moci. Často vám tu píšem o myšlienkach, o tom akú majú obrovskú moc. Sú silnejšie než akákoľvek zbraň hromadného ničenia. Myšlienky sú totiž tá zbraň. Zbraň, ktorá sa dá používať buď vedome, správne ju zameriavať a tvoriť, alebo naopak ju používať sebadeštrukčne a nielen to. Každá myšlienka, ktorú vyšleš sa istým spôsob niekde akumuluje, alebo zhmotňuje. To, čomu venuješ svoje myšlienky, to bude rásť. Či už je to niečo pozitívne, alebo negatívne, bude to naberať na sile. A tak mi prišlo včera vyše 50 správ s linkom na jedno video z Košíc. Pôvodne som mu nechcela venovať ani len stotinu svojho času, ale jedna vec ma totálne zarazila. Nebol to obsah toho videa, ani daná, nie veľmi moderátorsky zdatná slečna (tam proste nie je o čom, TEMNOTOU sa ja nezaoberám), ale to ako rýchlo sa dokázalo šíriť. Virál. Myšlienky. Koľko ľudí jej v ten deň venovalo myšlienku (je úplne jedno akú), na základe tej myšlienky rozposlalo video ďalej, povyjadrovalo sa na stories, napísalo posty (vrátane teraz mňa). Zrazu ľudia, ktorí ani len nechyrovali, alebo nechceli chyrovať (ja) jej mali plnú schránku a video má behom 24 hod skoro 200K views. Gratulujem jej hejterom! ? Dokonalá reklama, temnota naberá na sile. Pýtam sa, prečo šíriš niečo, čo v tebe samom vyvoláva zlé pocity? Prečo DOBROVOĽNE vôbec zameriavaš myseľ niekam, kde je temno, spôsobuje ti to smutno na duši a ešte to aj šíriš ďalej? Venuješ drahocené myšlienky na šírenie negativity, znižovanie si vlastnej vibrácie.Chápem, že pre ľudí zaseknutých v starých vzorcoch myslenia je celkovo sila mysle a tento text iba veľký mindfuck,lebo veď treba BOJOVAŤ proti zlu! Či už je to politika, katastrofy, vraždy, škandály je to práve presne naopak. Smerovaním svojej mysle na zlo a vysielaním myšlienok strachu, či agresie vytváraš tomu akurát tak živnú pôdu. Ako teda bojovať proti zlu?V prvom rade nebojovať. Jedine naplniť srdce láskou a vysielať láskyplné myšlienky.Vedome si zdvíhať vlastné vibrácie a tým aj vibrácie našej planéty.Tvor si svoju realitu, nedávaj pozornosť sračkám,lebo ani sa nenazdáš,budeš v nich sám plávať keďže vibrujeme tým,čím sa obklopujem?

A post shared by Alexandra (@alexwortex69) on

Follow tu : https://www.instagram.com/alexwortex69/