FAMILIA DOUBLE FEST TENTO ROK OPÄŤ NADUPANÝ

FAMILIA DOUBLE FEST TENTO ROK OPÄŤ NADUPANÝ
2. júna 2017 jancarm

Neúprosne sa blíži 23. 6. 2017, tretí ročník vášho obľúbeného open air festivalu na východe FAMILIA DOUBLE FEST 2017.

Všetci sa spoločne stretneme na mieste plnom zábavy, street kultúry a najmä hudby v Areáli Ryba Anička, Košice. Každoročne sa snažíme napredovať a vytvoriť kvalitný festival aj pre tých najnáročnejších. Neodmysliteľnou súčasťou kvalitného festivalu je kvalitný alkohol, preto ťa celým festivalom prenesieme spoločne s najčistejšou vodkou spod Tatier – FAMILIA Premium. Spolu s FAMILIOU v online súťaži hráš o lístky na festival, merch DoubleFESTU, fľaše FAMILIA Premium vodky a taktiež máš možnosť vyhrať exkluzívny a nepredajný BACKSTAGE PASS. Aby toho nebolo málo, počas večera vyberieme dvoch z vás, ktorých potešíme vstupom do VIP zóny. Viac o súťaži sa dozvieš na tu.

FB-AD opravene

Headlinermi tohtoročného festivalu sa stane strop slovenskej hiphopovej scény Kontrafakt v zložení Rytmus, Ego a Anys, Separ so svojou crew DMS a taktiež nebudú chýbať ani členovia Comebackgangu Pil C, Special Beatz a Calin. Aby toho nebolo málo, kvalitný lineup doplníme obľúbenou reláciou Hip Hop Reality, kde vystupujúcich vyspovedá moderátor a hypeman celého večera Osťo. Už teraz sa môžete tešiť na rôznorodý sprievodný program, chalani môžu v PS4zóne poraziť youtubera Edyna v ich obľúbených hrách a nežné pohlavie si zas nenechá újsť módnu prehliadku SugarBird. Nebude chýbať výstava fotografií košických fotografov, graffiti jam ale aj vystúpenia mladých začínajúcich raperov. Keďže každým rokom prinášame väčší komfort, v tomto ročníku si môžeš oddýchnuť vo FAMILIA Relax zóne, ktorej súčasťou sú tuli vaky, stolný futbal a spomínaná PS4 zóna.

OSTO

Je sa na čo tešiť! Celá família bude žiť hip hopom, a my sa už teraz tešíme ako spoločne vytvoríme silnú a neopakovateľnú atmosféru nie len pre seba, ale aj pre samotných interpretov.

Predpredaj lístkov

15-21-10 DK club LUNA (113)

CROWD

GRAFFITI

PILC

VIP

15-08-29 Budzogáň Terchová (32)