FAMILIA DOUBLE FEST 2017 VYPUKNE UŽ O PÁR DNÍ

FAMILIA DOUBLE FEST 2017 VYPUKNE UŽ O PÁR DNÍ
19. júna 2017 jancarm

Za pár dní to vypukne. FAMILIA DOUBLE FEST 2017 v Areáli Ryba Anička, Košice už 23.6.2017. Všetci sa stretneme pod jedným stageom s nadupaným lineupom a množstom zábavy. Môžete sa tešiť na Kontrafakt, SEPAR + DMS, PIL C + Comebackgang a mnoho ďalších . Celým večerom vás bude sprevádzať hypeman Osťo, ktorý v priebehu festivalu v Hip Hop Reality wagone vyspovedá tvojich obľúbených interpretov. Baby sa môžu tešiť na módnu prehliadku a chalani na chillout zónu s PS4 kde si svoje obľubené hry zahráš s EdynTV.

3 Čo by to bola za akcia bez možnosti niečo vyhrať? Nie, nechceme vám to komplikovať, preto sme spolu s FAMILIA Premium Vodkou pripravili jednoduchú súťaž o ceny, pre ktoré sa oplatí zapojiť. Každú nedeľu žrebujeme až troch výhercov o namakaný set, súčasťou ktorého sú handry MAMpi*i, kvalitná fľaša vodky FAMILIA PREMIUM, ktorá sa ti cez leto určite zíde a taktiež dva lístky na FAMILIA DOUBLE FEST pre teba a tvojho felláka. Jediné čo treba spraviť je navštíviť stránku www.familiapremium.sk/sutaz a vyplniť kontaktné údaje.

IMGP5647

A to nie je všetko!

2 dni pred začiatkom festivalu – teda 21.6 budeme žrebovať výhercu o hlavnú cenu v ktorej nájdeš 3x handry od MAMpi*i, 3x FAMILIA PREMIUM VODKA a POZOR! Jeden exkluzívny, nepredajný BACKSTAGE PASS, ktorý ti nielen umožní byť na festivale, ale stretnúť sa priamo s vystupujúcimi, byť súčasťou crew, pokecať alebo si spraviť  fotku s tvojimi obľúbencami. Súčasťou spomínanej hlavnej výhry je aj rozhovor s Osťom a odovzdanie cien priamo na hlavnom stage.

Naozaj by si si nechal toto újsť?

Je sa na čo tešiť, celá familia bude žiť hip hopom a my sa tešíme ako spolu vytvoríme neopakovateľne silnú atmosféru.

1

2

4

5

6

7

15-08-15 DRIVERS Banská Štiavnica (31)

15-08-21 Akropola Kremnica (11)

FB-AD