Delik predstavuje novú skladbu Náš čas, ktorá dostáva hneď aj videoklip plný fanúšikov a zábavy

Delik predstavuje novú skladbu Náš čas, ktorá dostáva hneď aj videoklip plný fanúšikov a zábavy
15. decembra 2016 Bajan Wordpress

Supa a Delik vydali ako Moja reč v aktuálnom roku vydarený album, po ktorom prišlo množstvo koncertov a nám bolo jasné, že na ďalšie skladby si budeme musieť chvíľu počkať. Chalani samozrejme rozdali zopár featuringov, no plnohodnotnej veci sme sa dočkali až teraz, a to v podaní druhého menovaného, Delika. Ten prednedávnom predstavil skladbu Náš čas, ku ktorej spolu so svojimi fanúšikmi pripravil aj zaujímavý videoklip. Zároveň sme si pre vás pripravili aj krátky rozhovor, v ktorom sa dozvieš niečo viac o tvorbe vizuálu aj o Deezyho plánoch do budúceho roku.

_MG_6585

Delik, už mnoho rokov si súčasťou slovenskej HIP-HOP scény a máš za sebou viacero úspešných projektov. Pred pár dňami si vydal nový song, priblíž nám ho trocha.
Je o kamošoch, o partiách, o tom, ako sa bavia a žijú. Je o mne, o tebe, o nás. Je to párty pohodový song, na chvíľu zabudnúť na všetko a baviť sa.

Aké sú prvé reakcie na pesničku?
Všetko OK, reakcie sú super. Ako vravím, je to pozitívny song, nič extra sa tam nerieši. Netreba si celý čas lámať hlavu, občas treba proste vypnúť a zabaviť sa, asi o tom to je.

Tento rok si sa dal dokopy aj s istou značkou, výsledkom čoho je práve klip k tejto novej pesničke. Mala táto spolupráca zmysel?
Malo to aj hlbší zmysel. Ku každej žúrke alebo koncertu, kde sa ľudia bavia, patria drinky. Ide o to, že takto sme prirodzene ľahšie namotali fans, aby prispeli do klipu svojimi zábermi, keď sa zabávajú a majú good time. Vznikol tak kopec záberov a tie najlepšie sa použili do klipu, takže ľudia sa tam môžu vidieť a pousmiať sa na chvíľu sami nad sebou, akí boli pekní na poslednej párty. A to je presne to, čo sme chceli týmto celým dosiahnuť.

IMG_1507

Bolo to po prvýkrát, čo si použil fotky a videá od fanúšikov vo svojom klipe? Čo ťa k tomu viedlo, že si sa rozhodol tentokrát urobiť klip týmto štýlom?
Som rád, že sa tam dostali práve takéto zábery, lebo to pridáva klipu na prirodzenosti, je to real, nikto sa tam na nič nehrá, robím hudbu hlavne kvôli fans, takže som rád, že sa ich tam pár objaví a chcem poďakovať všetkým, čo prispeli ešte raz.

Klip je plný záberov, ako sa bavíš so svojimi fanúšikmi, kde všade ste točili?
Točili sme na súkromnej žúrke na jednej chate, kde bolo super, potom na koncerte v Žiline a keď vznikal song, tak sa pár záberov natočilo v štúdiu.

Čo bude ďalej, aké novinky chystáš v budúcom roku?
Nechajte sa prekvapiť, budú sa diať veľké veci.

Blíži sa koniec roka, chcel by si niečo popriať svojim fanúšikom a našim čitateľom?
Hlavne zdravie, lásku, šťastie a ostaňte sami sebou. Dúfam, že sa uvidíme niekde na koncerte.

Pozrite si klip k novému songu Náš čas

Zdroj: Refresher