Delik má klip, kde hrajú jeho fanúšikovia

Delik má klip, kde hrajú jeho fanúšikovia
21. decembra 2016 jancarm

Píše sa apríl 2016, keď Delik, resp. hip-hopové duo Moja reč, vydáva nový album Offline. Srdcia všetkých nadšencov hip-hopu jasajú… a budú jasať aj naďalej! Delik totiž tento rok ešte nekončí, keďže s vodkou FAMILIA Premium nadviazal spoluprácu, z ktorej vzišiel aj unikátny videoklip.

Prečo išla táto značka vodky práve s Delikom? Aby spolu priniesli „message“ pre túto generáciu mladých: prestaňte sa skrývať za obrazovkami svojich počítačov, vypnite net a poďte konečne žiť! Túto správu šíria aj ďalej v novom singli Náš čas s videoklipom.

„Priatelia sú jediná família, ktorú si sám vyberáš, a keď sa takáto rodinka kamošov stretne, spolu žije a baví sa, vždy to prinesie tie prirodzené a autentické momenty. S vodkou FAMILIA Premium sme urobili projekt, kde nám ľudia posielali videjká a selfiečka, v ktorých sa nepretvarujú, ale úprimne sa bavia. Zo záberov vznikol nový klip k skladbe Náš čas,“ dozvedeli sme sa priamo od tvorcov kampane.

_mg_6603

V tomto ešte horúcom klipe sa nájde aj výherca súťaže, ktorému prišiel Delik osobne zarapovať na jeho súkromnú párty, ale aj množstvo mladých, ktorí navštívili Delikov koncert a party FAMILIA Premium v Žiline v Klube Kolečko.

hff_8213

Zdroj: www.doba.sk