8 situácií, kedy si ceníš najlepšieho kamoša

8 situácií, kedy si ceníš najlepšieho kamoša
29. októbra 2019 Lukas Bachleda

Dnes ho alebo ju musíš pozvať na obed alebo na kolo. Zaslúži si to.

Najlepší kamoši majú posvätný zväzok. Hoci sa k sebe správajú, akoby si mali každú chvíľu ublížiť, vo vnútri cítia nekonečnú lásku, ktorá prekoná všetky nezhody.

Po rokoch priateľstva sa dá ľahko zabudnúť na to, ako ste pri sebe vždy stáli. Preto sme dali dokopy osem situácií, ktoré ti pomôžu rozpamätať sa a pripomenúť ti, aké máš šťastie, že vo svojom živote máš najlepšieho kamoša alebo kamošku.

 

Keď povieš joke

Áno, môže byť zlý a vtedy ti to dá najlepší kamoš vyžrať najviac. Ale keď povieš interný joke založený na niečom, čo poznáte len vy dvaja, dostaví sa nekonečný záchvat smiechu. Asi takýto:
1

 

Keď chceš žiť

Tvoj best buddy by nebol best, keby nebol aj drinking buddy. Mať si s kým pripiť vždy, keď dostaneš chuť, je niečo výnimočné. A zničiť sa na párty, akoby už nemala byť nijaká ďalšia, je toho súčasťou. Je to dokonca základný predpoklad fungujúcej partie – famílie.2

 

Aj keď práve nemáš správne nastavené priority

Najlepší kamoši sú oporou aj v opačnej situácii, keď ti párty nedáva úplne zmysel a rozmýšľaš, že ostaneš ležať pod dekou v tmavej miestnosti pri seriáli s čajom v ruke. Zazvoní telefón, chvíľka prehovárania a o 45 minút ste všetci mimo.
3

 

Keď ťa niečo trápi

Áno, depky sú dnes trendy, ale nemusíme byť všetci Lil Peep alebo Hannah Baker. Najlepší kamoši sú tu pre nás aj v tých najťažších chvíľach, rovnako ako aj my pre nich – na to nezabúdaj ☝

4

 

Keď sa dostaneš do problémov

Si ohrozený druh pri SBSkároch alebo si len povaha, ktorá si nenechá kecať bullshity? Určite ťa párkrát strhli emócie. Aj vtedy je ti najlepší kamoš pripravený pomôcť.

5

 

Keď sa chceš cítiť dobre

Slnko svieti, čas zastal, nemyslíš na povinnosti a nemáš starosti, žiješ najlepšie roky svojho života. Uvedomíš si, že sa máš vlastne celkom dobre. S kým iným by to šlo lepšie než s tým, kto ti najlepšie rozumie?

6

 

Keď… whatever

Od spomalených pondelkov, cez šialene rýchle piatky až po ospalé nedele. Od raňajok poobede až po večere v nonstopke. Od prvého shotu po spodok fľašky. Skoro ako svadobný sľub, ale nikdy nevyslovený a možno o niečo pevnejší. The Broath, len po vašom.

Jednoducho, hocikedy a hocikde, mať pri sebe najlepšieho kamoša je topka.

7