12 zlých nápadov, ktoré môžeš dostať v dobrej nálade

12 zlých nápadov, ktoré môžeš dostať v dobrej nálade
29. októbra 2019 Lukas Bachleda

Niektoré sa môžu skončiť prekvapivo dobre, ale číslo C určite nie.

  1. Vysvetľovať policajtom, čo prišli na rušenie nočného kľudu, že na prvý raz nemôžu nič

Nie sme právnici ? ale keď za vyskúšanie nič nedáš. Zatiaľ vyzerá, že to naozaj funguje.

 

 

  1. Byť k ľuďom úprimný

Veľmi očistný nápad, aj keď môže pokaziť niekoľko plytkých vzťahov. Na druhú stranu, pomôže ti vytvoriť si niekoľko kvalitných s tvojou familiou.

Worth it!

 

C. Vybrať si peniaze

Tu sme písali, čo robí skúsený pič, aby ochránil svoj majetok, zdravie aj reputáciu (https://www.familiapremium.sk/tychto-11-picich-zasad-pre-pokrocilych-musis-poznat/) a medzi tipmi bolo aj nastavenie limitu na karte. Presne pre tento prípad. Ono to určite príde a ty budeš ráno určite nadávať, tak sa tomu skús vyhnúť.

 

 

  1. Vysvetľovať SBS-karovi, kto je tu pán

Tak tu ťa už neochráni ani zákon, ako pri tých policajtoch. Tu si, jednoducho, nižšie v potravinovom reťazci a nezáleží, koľkokrát silnejší sa cítiš alebo koľkokrát si videl posilku.

 

  1. „Zlomím ti tvár“

A zase? Prosíme ťa, nerob to. Máme radi, keď sa párty končia nekonečnými debatami o ničom, návštevou nonstopky na nákup jedla alebo prechádzkou pri východe slnka.

 

  1. Ísť do Mekača. Pešo

Jedlo ti prospeje a prechádzka tým duplom. Na tomto nápade skutočne nie je nič zlé. Ak nie si zo Sobrancoch a prechádzka do Košíc by bola menší problém.

 

  1. Spievať

Podľa toho, čo ťa práve chytí – Alkohol macht frei, Kade chodím, tade pijem alebo Pijeme fernet cez internet. Budeš mať pocit, že si získal výnimočný hlas, ale ty si iba stratil aj ten slabý sluch. Pokiaľ ste všetci na jednej vlne, tak nevadí, bude to aj tak super.

X. Rozprávať niekomu o svojich vnútorných démonoch

V zásade nič zlé, ak sa ti uľaví a tvoj kamoš nebude do rána sedieť zohnutý v kúte a búchať si pri tom chrbát o stenu.

 

12) „Dáme ďalšiu Familiu“

Vlastne, jeden veľmi dobrý nápad sa tu predsa len vyskytol. Spájajú sa s ním aj nápady ísť na najbližšiu pumpu alebo ak sa cítiš na úrovni a bývaš v metropole, volať si donášku.

 

Ak si narátal naozaj 12 nápadov, už si pravdepodobne v nálade. Ale dobrá správa! Stále vieš čítať, takže večer sa len rozbieha. Pokojne nám teda napíš do správy na FB alebo do DM, aké nápady mávaš ty a spolu spravíme druhý diel ?