10 typov selfíčok, ktoré pokazili internet

10 typov selfíčok, ktoré pokazili internet
14. augusta 2019 Bajan Wordpress

Ešteže stále existuje button *unfollow*.

Selfies – tie otravné fotky ľudí, ktorí chcú presvedčiť okolie, že nie sú takí škaredí ako v skutočnosti. Povedzme si na rovinu, neboli by internety krajšie bez nich? Týchto 10 typov by sa mali automaticky nahlasovať, nech nám z nich krvácajú oči čoraz menej.

Fotky šesťdesiatnikov

Tieto selfies v podstate vyzerajú podobne ako tvoj face, keď omylom zapneš prednú kameru. Sú fotené zásadne z dolného uhla, kedy sa do popredia dostáva dvojitá brata. Och, a rámiky! NIKDY nezabudnú na vkusné rámiky všetkých druhov. Len niekedy nevydá :/

Šesťdesiatnici
Foto: Facebook

MOJ KRASTNY ANJELIK, RODINU MILUJEM NJAVIACNASV?TXR!T…..

Áno áno, pochopili sme – máš dieťa a robí ti radosť. Lenže selfies pri každej jednej spoločnej činnosti od kojenia cez papkanye až po kakanye, sú už trochu moc. Keby si aspoň odpustili tie vrúcne láskyplné popisy s gramatikou prváka.


Foto: Instagram

Čuča, čuča everywhere

Akože dobre, občas sa všetci radi potešíme týmto pohľadom. Ale šľahať na Insta selfíčka každý deň z toho istého uhla? Štipku kreativity, dievčence. A samozrejme, pri týchto fotkách zase nesmú chýbať popisy ako „Všetci muži sú rovnakí!“ „Chcú len to jedno!“ „Hľadám pravú lásku, to si ju naozaj nezaslúžim?“


Foto: Instagram

Fess silny čávo

Viete, to sú tí nasypaní chalani s napnutými bicákmi a zamysleným pohľadom niekde do neznáma. Zato ich bradavky, ktoré trčia zo zámerne o číslo menšieho tielka, hľadia priamo do kamery.
Poznávací znak – sú fotené o zrkadlo v posilke.


Foto: Instagram

Fess namakaný zadok

Táto kategória sa mierne prekrýva s predchádzajúcou, pretože sa tiež fotí o zrkadlo v gyme. No najčastejšie zahŕňa slečny s viac ako prirodzenou vrstvou mejkapu a legínami zarezanými až tam, kde slnko nesvieti.


Foto: Instagram

Selfie v aute

„Och, dnes som taká pekná, že sa NEODKLADNE musím odfotiť, postnúť na Insta a až potom meškať do práce.“ Prípadne na manikúru.


Foto: Instagram

Práve som sa zobudila

Hej, určite. Perfektne namaľovaná a učesaná ako z amerického filmu. #justwokeup #nomakeup #nofilter


Foto: thehollywoodgossip.com

Zamilované páry

Legenda hovorí, že na svete existuje človek, ktorému sa zo zaláskovaných pusinkových selfíčok nechce vracať. My to však nie sme a stopro ani vy.


Foto: Instagram

Party selfies

Á tu sme každý trochu doma – rozmazané fotky s fľašou v ruke a očami nikde. Toto sú tie typy selfies, ktoré si ráno nájdeš vo svojich vlastných storkách a netušíš, prečo si ich tam dal.


Foto: twitter.com

FILTRE

Toto je kapitola sama o sebe. Si škaredý/á? Daj filter. Chceš konečne vyzerať inteligentne? Daj si filter s okuliarmi. Chceš aby ťa okolie prestalo brať vážne? Daj si ten chutnučký a originálny filter s psími ušami.


Foto: Instagram

Stačilo trápenia – dosť, že na týchto ľudí čumíš denno-denne vo feede. Schovaj mobil a odchod do real života!